גל דור שערים - פרופיל

גל דור היא חברה ותיקה המייצרת ומתקינה שערים חשמליים, מחסומים חשמליים, דלתות מתרוממות ועוד - והכול באיכות ללא פשרות. גל דור מייצרת ומרכיבה פתרונות למגוון רחב של לקוחות, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. מוצרי החברה מיועדים לחזית הבית הפרטי, הבית המשותף וכל עסק או חברה, וכוללים:

• שערי כנף חשמליים                                                                                             

שערים חשמליים 


• שערים נגררים
• דלתות מתרוממות (פרקים או יחידה אחת)
• סככות לרכב
• שערי הולכי רגל
• דלתות שירות
• גדרות

לבעל החברה, גלאי הרצל, יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום הבניה וההתקנה של שערים חשמליים מסוגים שונים. גלאי הרצל הינו בעל מקצוע מהשורה הראשונה; אדם שעבר הכשרה בחברות המובילות בארץ ובארצות הברית ולא איש מתחום המכירות. את גל דור שערים ומחסומים הקים בשנת 1988 ומאז מקפיד להיפגש עם כל לקוח באופן אישי ולבצע בעצמו את עבודות ההתקנה.

החברה אינה שולחת ללקוח נציג מכירות ולא קבלן משנה, אלא מנהל החברה בעצמו מבטיח שכל אחד יקבל יחס אישי וביצוע מקצועי עמיד לאורך שנים. נציג מכירות אשר מעולם לא הרכיב שער חשמלי יכול, אומנם, למכור אותו ללקוח, אך התוצאה עלולה להיות בעוכריו של הלקוח. עם השירות האישי של גל דור שערים ומחסומים חשמליים, הלקוח נהנה גם מניסיון מקצועי וגם מהעובדה שיש על מי לסמוך.

 
גל דור - איכות ללא תחרות
 

הרצל גלאי וצוות אנשי המקצוע של גל דור מעניקים ללקוחותיהם סיוע בכל שאלה, הכוונה וייעוץ לאורך כל שלבי הייצור וההרכבה של המוצר - עד למסירת מוצר מוגמר. ההתקנה מותאמת באופן אישי וייחודי לכל מבנה ודרישה, על מנת לתת באמת את הפתרון הטוב ביותר. כמובן שהשירות הטוב לא נפסק אחרי ההתקנה, והלקוח ייהנה בעתיד גם מתיקונים ומסיוע טכני ככל שיידרש.

השערים והמחסומים החשמליים של גל דור מיוצרים באיכות מעולה, ממיטב החומרים בתחום. בחברת גל דור אין 'מוצר זול' או 'מוצר יקר' - החברה משווקת מוצר איכותי וטוב שמחזיק מעמד לאורך שנים רבות, ועל כך יכולים להעיד לקוחות מרוצים רבים.


לקוחות עסקיים נבחרים:

  
·     טבע - כפר סבא
 
·     אביק - נתניה
 
·     אסיא טבע
 
·     בזק בינלאומי
 
·     דפוס חבצלת
 
·     טדי מרדן
 
·     מאפיית אילת
 
·     חברת תדהר
 
·     פ.א. ויזנר
 
·     טמפו - נתניה
 
·     חברה קדישא
 
·     עמידר - תל אביב, רמלה
 
·     עדא פלסט
 
·     ישראל הדייג
 
·     דלתא טקסטיל בע"מ
 
·     אלטק בע"מ
 
·     נקה בע"מ
 
·     קרפרי בע"מ
 
·     נכסי מוטלו בע"מ
 
·     אחים שהרבני
 
 
·     תכשיטי שרף
 
·     רדיו אורון
 
·     פוטו עמרם
 
·     יוניפרטס
 
·     סופר-גום
 
·     סופר פלסט בע"מ
 

 

לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר