דף הבית » דלתות מתרוממות

דלתות מתרוממות

דלתות מתרוממות של גל דור שערים

דלתות מתרוממות הינן דלתות הממונעות על ידי מנוע חשמלי. הן מתרוממות ויורדות בצורה אוטומטית כך שאין צורך בהפעלת כוח פיזי להפעילן. קיימות דלתות מתרוממות בעלות מערכות שליטה שונות המותאמות למיקומן ולנוחיות המשתמשים בהן.

דלתות מתרוממות של גל דור שערים

אנו בחברת גל דור נשמח לפתוח למענכם דלת לדור הבא של דלתות מתרוממות ושערים מתרוממים. לא כל מי שמייצר שערים חשמליים ודלתות יכול לייצר דלתות מתרוממות, שכן מדובר בעבודה המשלבת מיומנות עיצובית ומכאנית כאחד. אנו בגל דור מתמחים בעיצוב, בתכנון ובייצור של דלתות מתרוממות וכן שערים אוטומטיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינה של אסתטיקה וביצועים.

החברה שדואגת לשערים אוטומטיים מושלמים עבורכם, להמשך לחצו כאן>> 
 

דלתות מתרוממות - התאמה מלאה לדרישות הלקוח!

הדלתות המתרוממות של גל דור מאופיינות בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ולתנאי השטח בהם הן מותקנות. על מנת לספק ללקוחותינו מוצרים אשר יענו באופן הטוב ביותר על דרישותיהם, אנו מקפידים על שימוש במיטב החומרים והרכיבים עבור דלתות מתרוממות. המוצרים ניתנים לייצור ממגוון חומרים כגון ברזל, עץ ומתכות שונות ואף משילוב של מספר אלמנטים ליצירת המראה הדרוש והביצועים המבוקשים.

 
 דלתות מתרוממות    דלתות מתרוממות    דלתות מתרוממות
         

דלתות מתרוממות - חומרי גלם משובחים

 

כיוון שדלתות מתרוממות בנויות מחומרים שונים, והינן בעלות עיצוב ומשקל שונים, אנו מקפידים להתאים לכל דלת מנוע חשמלי איכותי, אשר יתאים במיוחד אליה. אנו מקפידים להשתמש במנועים הטובים ביותר, אשר ידועים כעמידים לאורך זמן, גם בעומסי עבודה גבוהים. כמו כן, אנו מתאימים את המנוע ואת המנגנון כדי שהדלתות מתרוממות תפתחנה בדיוק במהירות הדרושה.

 

דלתות מתרוממות - אפשרות שליטה מרחוק

במסגרת השירות המקיף שלנו ושאיפתנו לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו, אנו מספקים מענה לכל הצרכים וההיבטים של הייצור וההתקנה של דלתות מתרוממות. כך, אנו מציידים את המוצרים במערך שליטה איכותי שמאפשר הפעלה נוחה, וכן במנגנוני בטיחות שונים, לרבות מנגנוני נעילה. לא לחינם גל דור הינה הבחירה של כמה מן הארגונים והחברות הידועים בארץ, ביניהם: טבע, אביק, בזק בינלאומי, משרד הביטחון ועוד רבים אחרים.

 

         
 דלתות מתרוממות    דלתות מתרוממות    דלתות מתרוממות
         

דלתות מתרוממות, זה הזמן לחדש

אנו בגל דור נשמח להעמיד לרשותכם נציגים מנוסים ומיומנים, בעלי ניסיון מעשי בתחום ותודעת שירות גבוהה. כך, תוכלו לדעת שאצלנו שירות הוא שירות, ייעוץ מקצועי הוא אכן מקצועי וכי הצעות המחיר שלנו אינן רק אטרקטיביות, אלא גם אמינות והוגנות, ללא הפתעות מיותרות.

 

 

לקבלת הצעת מחיר ולכל ענייו ובקשה, צרו עימנו קשר!

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר