דף הבית » שערים חשמליים » שערים חשמליים

שערים חשמליים של גל דור - היופי, האיכות והגימוּר המקצועי!

שערים חשמליים כיום הם בין הפתרונות הטובים ביותר לגניבות ופריצות. שערים חשמליים נותנים הגנה לביתכם ולמכוניות שלכם ומונעת פריצות עוד מראש. בשנים האחרונות אופנת השערים החשמליים פורצת דרך ומביאה עימה חידושים מרעננים רבים. שערים חשמליים בעלי סוגים רבים, חלקם מתאימים לחניות, וחלקם מתאימים לבתים פרטיים גם כן.

כדי ליהנות מביטחון מקסימלי ולהגן על הרכוש הפרטי שלכם, אינכם חייבים להתפשר על עיצוב. חברת גל-דור מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של שערים חשמליים, דלתות, סורגים ושאר פתרונות לבית, לעסק ולתעשייה, בעיצובים מרהיבים ובאיכות שאין שני לה.

חברת גל דור מתמחה בייצור ובהתקנה של מגוון מוצרים:
• שערים חשמליים ומחסומים חשמליים
• דלתות שער וכניסה לבית                                                                        
שערים חשמליים

• שערים נגררים
• שערים מתרוממים                                                                         
• דלתות מתרוממות
• שערי כניסה מהרחוב לחצר
• סוככים
• סככות לרכב
• סגירות חורף
• גדרות

                                                      כל מה שאתם רוצים לדעת לפניכם:

                                       

שערים חשמליים   שערים חשמליים   שערים חשמליים
 

תיקון ותחזוקת שערים חשמליים - לקריאה נוספת בנושא כאן >>

אנו מספקים מגוון רחב של שערים חשמליים, גדרות ודלתות, המותאמים כולם לצרכיו הייחודיים של הלקוח ולטעמו האישי. הודות ללמעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום של שערים חשמליים, יש ביכולתנו להתאים עבור כל לקוח את המוצר האידיאלי עבורו.

 

גל דור שערים חשמליים – פותחים לכם שער לעולם בטוח ומעוצב!

אנו בחברת גל דור מחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר, ועל עבודה בהתאם לשיטות החדישות והמתקדמות ביותר לשערים חשמליים. אנו משקיעים את מיטב המשאבים ומרב המאמצים כדי שכל אחד מלקוחותינו יוכל ליהנות משערים חשמליים, גדרות וסוככים איכותיים, שישרתו אותו נאמנה שנים רבות.

שערים חשמליים - כי הבטחון מחייב

אנו מאמינים שהבחירה בביטחון אינה מחייבת התפשרות על הפן האסתטי. כדי להבטיח שהבית או העסק יהיה מוגן מפני פורצים, גנבים או מסיגי גבול, אינכם חייבים להעניק לבית / לעסק שלכם מראה של מבצר מכוער. לכן אנו מקפידים על ייצור דלתות מתרוממות, נגררות ונפתחות ושאר מוצרים בעיצובים מרהיבים וייחודיים, שגם יגנו על רכושכם וגם ישדרגו את חזות הבית / העסק שלכם.

 
 שערים חשמליים    שערים חשמליים    שערים חשמליים
     

ללא פשרות בחומרי הגלם ובאיכויות בייצור שערים חשמליים

אין פשרות על הייצור וחומרי הגלם כמו המתכות לדלתות או המנועים בכל הנוגע למחסומים האוטומטיים, כמו גם הצבעים בהם אנו עושים שימוש על כל שער חשמלי ממגוון שערים חשמליים אותם אנו מייצרים. כאמור, אנו עובדים עם המנועים האיכותיים ביותר בלבד.

כל העבודות מבוצעות בבית המלאכה שלנו ואת כל המפרט אנו מגבשים ביחד עם הלקוח עצמו - המידה והתוכנית נבנית בשיתוף מלא עם הלקוח. ההתקנה שלנו ואיכות הגימור היא שם דבר בישראל. אנו מתקינים פתרונות חשמליים לחניה ולבית מזה 20 שנה ומספקים את שרותינו לחברות, בתים פרטיים ובתים משותפים בכל רחבי הארץ. דלתות כניסה מתרוממות או נגררות לחניה הן עניין למקצוענים ולנו הידע, הנסיון והמקצועיות הדרושים, כמו גם יחס אישי וחם אשר אנו מעניקים ללקוחתינו.

שערים חשמליים - כל סוג שתרצו

בחברת גל דור תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עיצובים בעולם השערים חשמליים: שערי כנף, שערי פרקים, שערים מתרוממים ונגררים. בעבודותינו אנו משתמשים בעץ איפאה, בפח, בזכוכית, באלומיניום ועוד. כמו כן, אנו מייצרים את מוצרינו בשילובי חומרים: עץ ועבודות נפחות, זכוכית ואלומיניום ועוד.אם גם אתם מעוניינים להגן על רכושכם בצורה הטובה ביותר, ואם גם אתם זקוקים לפתרונות חשמליים לחנייה או לכניסה מכל סוג שהיא, כמו גם למחסומים, לדלתות או לגדרות עבור הבית או העסק שלכם, אל תהססו וצרו עימנו קשר.

פנו לחברת גל דור שערים חשמליים ותיהנו ממוצרים איכותיים ומעוצבים, ומשירות אישי ומקצועי!