דף הבית » שערים אוטומטיים

שערים אוטמטיים של גל דור -איכות אוטומטית לאורך שנים!

שערים אוטומטיים - לצורך הגנה עצמית

הצורך להגן על ביתנו ורכבנו באמצעות שערים אוטומטיים הוא חשוב מאין כמוהו, על כך אין עוררין. אולם כששערים אלו גורמים לנו לסכן את שלומנו ובטיחותנו, הם מאבדים את הטעם שלשמם הצבנו אותם. כאשר אנו צריכים לצאת מרכבנו כל פעם כדי לפתוח את שער הכניסה לחניה או כדי להוריד מחסום חניה ידני, אנו מסכנים את עצמנו כיוון שרכבים חולפים עלולים לפגוע בנו. על החיסרון המשמעותי הזה ניתן להתגבר באמצעות מגוון של שערים אוטומטיים.

 

המוצרים שלנו הם הרווח שלכם:

  • שערים אוטומטיים נגררים, מתרוממים ונפתחים לפי דרישה
  • מנועים באיכות הטובה ביותר                                              
    שערים אוטומטיים
  • חומרי גלם הטובים ביותר
  • גימור משובח והתקנה מהירה
  • צבעים ודגמים לפי בחירת הלקוח

<<למעבר לצפיה בגלריה של שערים לבית לחצו כאן>>

לצורכי הגנה עצמית!

הצורך להגן על ביתנו ורכבנו באמצעות שערים חשמליים הוא חשוב מאין כמוהו, על כך אין עוררין. אולם כששערים אלו גורמים לנו לסכן את שלומנו ובטיחותנו, הם מאבדים את הטעם שלשמם הצבנו אותם. כאשר אנו צריכים לצאת מרכבנו כל פעם כדי לפתוח את שער הכניסה לחניה או כדי להוריד מחסום חניה ידני, אנו מסכנים את עצמנו כיוון שרכבים חולפים עלולים לפגוע בנו. על החיסרון המשמעותי הזה ניתן להתגבר באמצעות מגוון של אמצעים אוטומטיים.
 

שערים אוטומטיים - שליטה מרחוק בקלות

שערים אוטומטיים ניתנים לפתיחה ולסגירה מרחוק, ללא כל צורך לצאת מן הרכב. ישנם שערים אוטומטיים שפועלים באמצעות שלט רחוק שנמצא רק בידיהם של מורשי הכניסה למגרש החניה, וישנם כאלו אשר נפתחים לאחר הקשת קוד. קבוצת שערים אוטומטיים אחרת, כוללת כאלו הנפתחים ונסגרים באמצעות לחיצת כפתור על-ידי שומר המוצב בביתן בסמוך למחסום האוטומטי שבכניסה. וישנם גם מחסומים כאלו אשר נפתחים לאחר זמזום במערכת אינטרקום המחוברת לחדר אבטחה ושמירה. אולם בכל מקרה שערים אוטומטיים פועלים באמצעות מנגנון חשמלי.

         
 שערים אוטומטיים    שערים אוטומטיים    שערים אוטומטיים
         

שערים אוטומטיים -  נוחות מרבית בלחיצת כפתור

היתרון של שערים אוטומטיים הוא ברור ומובן לכל: הם מאפשרים נוחות מרבית בכל כניסה או יציאה ממגרש חניה פרטי או ציבורי. יחד עם זאת חשוב לזכור, שכיוון שהם פועלים על מנגנון חשמלי, שערים אוטומטיים מועדים יותר לתקלות מאשר כל שער אחר בפתיחה ידנית. מנגנון חשמלי יכול להתקלקל בגלל שימוש מרובה של השער האוטומטי או בשל בלאי טבעי ובלתי נמנע. לכן, כאשר מתקינים שער חשמלי חשוב לוודא שהחברה שהתקינה אותו מספקת גם שירותי תיקון ותחזוקה לשער האוטומטי.

שערים אוטומטיים - אפשרות לתפעול ידני

שערים אוטומטיים מקולקלים יכולים למנוע מאנשים להיכנס לחנייה הפרטית שלהם, או גרוע יותר, למנוע מהם לצאת ממגרש החניה כשהם ממהרים לעבודה או ללימודים. העובדה שכל הפתרונות החשמליים האלו פועלים על מנגנון חשמלי הופכת אותם לבעייתיים גם במקרה של הפסקת חשמל. גם אז כלי רכב רבים יכולים למצוא עצמם ללא יכולת להיכנס או לצאת ממגרש החניה שלהם. לכן חשוב שבכל שער אוטומטי יהיה גם מפתח ידני או אפשרות לפתיחה ידנית של השער ולעצירת פעולתו.

         
 שערים אוטומטיים - שער נגרר    שערים אוטומטיים - שער נגרר פח מכופף    שערים אוטומטיים נגרר פח עם זכוכית
         

שערים אוטומטיים - חיישנים איכותיים

כאשר בוחרים שערים אוטומטיים חשוב גם לוודא שיש בהם חיישנים שיוכלו לזהות כל גוף שעובר דרכם. בין אם מדובר בכלי רכב, אופניים, קורקינט, הולכי רגל או בעלי חיים, כל שער אוטומטי חייב להיות מצויד בחיישנים שיזהו את הגוף שעובר ויעצרו מיד את פעולת הסגירה. ללא חיישנים אלו יכולים להיגרם נזקים כבדים לכלי רכב או פגיעות גוף חמורות להולכי רגל ולבעלי חיים.

 

שערים אוטומטיים – לפני סגירת השער. . .

לסיכום, לשערים אוטומטיים יש יתרונות רבים. כמו כל שער אחר הם מגנים על רכושנו ובמיוחד על כלי הרכב שלנו. הם מבטיחים שתמיד יהיה לנו מקום חניה פנוי ושרק מורשי כניסה יכנסו לתחומי החניון. בניגוד פתרונות ידניים,שערים אוטומטיים מאפשרים לנו גם להיכנס ולצאת ממגרשי חניה מבלי לסכן את עצמנו. אך לצד היתרונות הרבים של כל האמצעים האוטומטיים, חשוב להיות מודעים גם לסיכונים האפשריים ולחסרונות. וכדי להתגבר עליהם תמיד מומלץ לבחור בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה שתספק עבורכם שער אוטומטי יעיל, איכותי ובטיחותי, וגם שירותי תיקונים ותחזוקה במידת הצורך.

 

לקבלת מידע ולהצעת מחיר, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע בכל פרט ועניין!